Hakkımızda

2006’dan beri kumaşlarımızı ve kalıplarımızı  verdiğiniz ölçülerde şekillendirip sizler için prova ve terzi mankeni, fotoğraf çekimlerinde kullanılmak üzere ölçülü hayalet manken , ürün sunumlarınız için tel manken yada vitrinlerinizde alışılmışın dışında hava veren görsel manken imalatını atölyemizde yapıp sizlere sunmaktayız.

İster atölyelerinizde kullanmak üzere standart ölçülü ,istersenizde hautecouture çalışmalarınızda kullanmak üzere özel ölçülü mankenlerinizi profesyonel ekibimizle hazırlayıp tüm kontrollerden sonra özenle paketleyip sizlere havale,eft yada kapıda ödeme seçenekleriyle ulaştırmaktayız.

Yaklaşık 10 yıldır terzi-prova mankeni denilince sadece perakende değil toptancılarında akıllarına biz geliyoruz.Deneyimimizle müşterilerimize kaliteli hizmet sunarken kalitemiz ve fiyatlarımızla en uygun hizmet sunuyoruz.

İlk günden beri sadece ihtiyaca yönelik değil ayrıca görsel olarak dikkat çeken ürünler tasarladık..Class manken, ürünleriyle ve doğru ölçüleriyle size büyük kolaylık sağlarken görsel olarakda size çalışırken ilham verecek.

Ürünlerimizde kalite ön plandadır. İnsan anatomisine uygun mankenlerimiz prova aşamasında canlı manken ile çalışmaya gerek duymadan,ürünlerinizi vitrininizde ya da mağazanızda en iyi şekilde sergiler. İstediğiniz ölçülerde sipariş edebilir, kusursuz olarak alabilirsiniz. Ürünlerimiz garantilidir.